Eyecroxx

EYECROXX – це технологічність і стиль.
Технологічність в окулярах завжди працює на комфорт та надійність. І тут вирішують все матеріали та конструкції. Матеріали в оправах EYECROXX – це найсучасніші розробки. Конкретніше це пластики TR90 та Ultem.
TR90 вже використовує ряд брендів на ринку, завдяки насамперед його легкості. А ось Ultem – це доволі унікальний випадок. Цей матеріал був розроблений для аерокосмічної сфери і зараз активно використовується для промислового 3D друку. Серед його головних особливостей: міцність, легкість, гнучкість та екологічність. Легкість та зручність забезпечує той самий комфорт, а міцність – це довговічність та стійкість до пошкоджень. А ось екологічність це про гарантовану безпеку для організму людини (тому цей пластик використовується також в харчовій промисловості з високими стандартами біосумісності) і про придатність для переробки без шкоди для довкілля.
Щодо технологій в конструкціях, то тут слід зупинитися на технології Clip-On та Technoflex.
Clip-On (магнітні сонцезахисні накладки на оправи) значно розширює функціонал окулярів. Це справжнісінький 2 в 1: окуляри для корекції зору і захисту від сонця. В колекції EYECROXX є навіть моделі з кількома варіаціями накладок для різного стилю та різного застосування (наприклад жовті лінзи для водіїв). Таким чином може бути навіть три різних моделі в одній.
Technoflex – це особлива конструкція флексу без використання закритих пружин, що робить таке рішення значно надійнішим, легшим та оригінальнішим в плані зовнішнього вигляду.
І наостанок про імідж бренду. EYECROXX – це перш за все молодіжна колекція. Тому й стиль відповідає всім вимогам цієї аудиторії. І тут справа у слідуванні глобальним трендам: в дизайні це суміш різних стилей для легкого комбінування + Clip-On в підтримку цієї позиції, а в технологіях – використання сучасних екологічних матеріалів, які відповідають одному з найміцніших сучасних трендів – розумному споживанню для захисту планети. Ну а різноманіття дизайнерських ходів в формах, кольорах та декорі не залишить нікого байдужим.

Gamma Optic Group Група оптичних компаній | Eyecroxx