Enni Marco

Тут, на батьківщині окулярів в провінції Венето, розташований центр оптичної промисловості Італії. В оточенні Доломітових гір в тихому містечку Беллуно дизайнери однією з провідних європейських студій EMstudio вже більше 20 років створюють колекції ENNI MARCO. Колекції, що заслужили визнання у шанувальників у всьому світі і відповідають найвищим стандартам стилю, що йде в авангарді моди – стилю made in Italy.

У колекції медичних оправ ENNI MARCO чудово поєднуються строгість форм, вивірені деталі, стриманість натуральних кольорів і натхненні дизайнерські акценти. Колекція для прихильників високого стилю класики і традиційних форм в дизайні оправ.

Колекція сонцезахисних окулярів в кожному сезоні вирізняється різноманітністю форм і цікавими технічними рішеннями, поряд з комфортом і високою якістю лінз. Для виробництва сонцезахисних окулярів ENNI MARCO використовуються лінзи, що володіють високими оптичними властивостями, легкою вагою, високою стійкістю до ударів і 100% -ої гарантією захисту від ультрафіолетових променів.

Gamma Optic Group Група оптичних компаній | Enni Marco