Група оптичних компаній

Группа оптичних компаній GAMMA OPTIC GROUP  це об’єднання  компаній Гамма-Оптик, Нова Лінія і Fashion House Group.

Группа компаній успішно працює на ринку України більше 20 років і за всі ці роки заслужила високу репутацію і зайняла лідируючі позиції.

Стабільність і орієнтованість на довгострокові відносини з лояльними партнерами лягли в основу іміджу групи компаній. А надання унікального портфеля оптичних брендів, які охоплюють всі цінові та споживчі запити покупців, здатні забезпечувати повноцінну викладку для оптичного салону будь-якого рівня. Невід’ємною частиною стратегії компанії є підтримка брендів: від забезпечення POS матеріалами, гарантією і сервісом до програм підготовки брендових консультантів, підтримки маркетингових активностей партнерів та діджиталізація оптичного бізнесу

Нам довіряють такі всесвітньо відомі бренди як Baldinini, Salvatore Ferragamo, Karl Lagerfeld, Bolon, Enni Marco і Stepper.

 При цьому постійно ведеться активна робота по просуванню продукції серед споживачів в Україні. Сюди можна віднести різні рекламні активності, спрямовані на популяризацію брендів серед покупців починаючи з адресної реклами в салонах і міських носіях, акцій, інтернет-проектів, просування в соціальних мережах, закінчуючи участю в ключових подіях світу моди, стилю і дизайну, таких як Ukrainian Fashion Week.

Гамма-Оптик, Нова Лінія, Fashion House Group

Gamma Optic Group Група оптичних компаній | О нас