Salvatore Ferragamo

Оправи і сонцезахисні окуляри Salvatore Ferragamo, перша колекція яких побачила світ в 1998 році, користуються високою репутацією на оптичному ринку. Починаючи з 2012 року їх виробником є ​​американська компанія Marchon Eyewear, в портфель брендів якої поряд з Salvatore Ferragamo входять такі марки, як Calvin Klein, Chloé, DVF, Etro, Karl Lagerfeld, Marni.
Розробляючи нові моделі окулярів Salvatore Ferragamo, дизайнери завжди спираються на багатющий архів марки, яку слугують для них невичерпним джерелом натхнення. Як елементи декору окулярів нерідко використовуються символи марки (італ. Gancino) – круглий гачок. Згідно із сімейною легендою, цей гачок нагадує собою кований ключ на воротах середньовічного палацу Спіні Ферон. На творчість дизайнерів надихають і стали культовими моделі взуття Salvatore Ferragamo, наприклад легендарні туфлі Vara, представлені модним будинком в 1978 році.
Втім, віддаючи данину спадщини марки, дизайнери завжди пам’ятають про те, що їх окуляри будуть носити сучасні люди, а тому краса їх виробів ніколи не йде врозріз з технологічністю, в чому легко переконатися на прикладі нової колекції Salvatore Ferragamo.
Gamma Optic Group Група оптичних компаній | Salvatore Ferragamo