Bolon

BOLON – Елегантність, Авангард, Концептуальність, Мода, Дизайн …

Окуляри і оправи марки BOLON – це елегантний дизайн, модні кольори, висока якість, легкість і комфорт. Окуляри і оправи BOLON – надихають чоловіків і жінок на створення власного, модного, і в той же час, унікального образу. «BOLON» – марка знаменитостей. У 2015 році обличчям рекламної компанії марки «BOLON» – була найвідоміша французька актриса Софі Марсо. У 2016 році обличчям марки стала одна з найчарівніших американських актрис – Енн Хетеуей.

У 2017 році обличчям рекламної компанії BOLON стала топ-модель Хейлі Болдуін. У червні 2017 році, журнал MAXIM вибрав топ-модель Хейлі Болдуін – найсексуальнішою жінкою року. Стиль колекції BOLON – це результат творчої кооперації дизайнерів та технологів компанії BOLON і компанії ESSILOR.

Для створення високоякісних моделей – BOLON використовує всесвітньо відомий італійський ацетат «Mazzucchelli» і гріламід TR 90 (Memory Resin) виробництво Швейцарія. Для створення металевих частин окулярів і оправ – BOLON використовує сталь, що пройшла лазерну шліфовку і обробку. Легкі і міцні сталеві деталі окулярів і оправ BOLON мають товщину всього 0,6 мм.

Для забезпечення максимального комфорту, безпеки і краси – в сонцезахисні окуляри BOLON встановлюються лінзи ESSILOR. ESSILOR один зі світових лідерів з виробництва лінз. ESSILOR – це передові технології виробництва, висока якість і дивовижні кольору лінз.

Gamma Optic Group Група оптичних компаній | Bolon